Contact

Uniunea Producatorilor de Fonograme din România

Adresa: Pipera Business Tower, B-dul Dimitrie Pompeiu nr. 6E, Etaj 11, Bucuresti, Sector 2, Cod Postal 020337
Telefon: 021.222.20.45 /46 /47 /48
Fax: 021.222.20.43
E-mail: secretariat@upfr.ro

Facebook: https://www.facebook.com/office.upfr/

Cod Fiscal: RO9670110

Conturi bancare UPFR:

  • IBAN RO92RNCB0070153249250001 deschis la BCR Pipera
  • IBAN RO65RNCB0070153249250002 (numai pentru plati aferente Copiei Private) deschis la BCR Pipera
  • IBAN RO59 BTRL 0480 1205 5516 70XX deschis la Banca Transilvania, Sucursala Chibrit
  • IBAN RO29 BRDE 445S V449 2415 4450 deschis la BRD, Sucursala Dorobanti (numai pentru plati aferente Copiei Private)
  • IBAN RO66 BRDE 445S V209 7120 4450 deschis la BRD, Sucursala Dorobanti

 

Program de lucru cu publicul

Luni-Joi: 09:00 - 17:00

Vineri: 09:00-16:00

 

 

Management

Adina Scriosteanu, Director Executiv

Departament Financiar
Simona Isac, Director

Departament Juridic
Av. Andreea Stratula

Departament Colectare
Bogdan Ionescu, Coordonator

Colectare Radio-TV, Online, e-mail
Elena Dinca, Consultant Licentiere

Colectare Copie Privata, e-mail
Sanda Catrina, Consultant licentiere Copie Privata

Colectare Retransmitere Cablu, e-mail
Daniela Butnaru, Consultant licentiere Cablu

 

Colectare Comunicare Publica

Inspectori teritoriali

 

Judet Inspector E-mail Telefon
Inspector Conturi Speciale Mihai Scornea mihai.scornea@upfr.ro +40.725.654.970
Inspector Recuperare Debite Daniel Ana daniel.ana@upfr.ro +40.745.654.980
Inspector Recuperare Debite Lusiana Buterchi buterchi.lusiana@upfr.ro +40.752.063.853
Zona SUD Coordonator Regional Marius Popescu marius.popescu@upfr.ro +40.758.09.09.95
Bucuresti, Ilfov Nina Maraloiu nina.maraloiu@upfr.ro +40.725.926.817
Bucuresti, Ilfov Mihail Nicolae Sandu mihail.sandu@upfr.ro +40.767.325.896
Bucuresti, Ilfov
Bogdan Musteata bogdan.musteata@upfr.ro +40.759.046.915
Bucuresti, Ilfov
Daniel Hentea daniel.hentea@upfr.ro +40.723.338.680
Bucuresti, Ilfov Florin Georgescu florin.georgescu@upfr.ro +40.749.096.887
Bucuresti, Ilfov Ionel Deacu ionel.deacu@upfr.ro +40.749.097.883
Arges Sebastian Olaru sebastian.olaru@upfr.ro +40.728.536.576
Calarasi Mihail Nicolae Sandu mihail.sandu@upfr.ro +40.767.325.896
Constanta Laurentiu Despina laurentiu.despina@upfr.ro +40.759.046.920
Constanta Cristina Boboc cristina.boboc@upfr.ro +40.759.046.921
Dambovita Sebastian Olaru sebastian.olaru@upfr.ro +40.728.536.576
Giurgiu Daniel Hentea daniel.hentea@upfr.ro +40.723.338.680
Ialomita Ionel Deacu
ionel.deacu@upfr.ro +40.749.097.883
Teleorman Florin Georgescu florin.georgescu@upfr.ro +40.749.096.887
Zona VEST Coordonator Regional Iulian Ivancu iulian.ivancu@upfr.ro +40.742.081.969
Alba Silviu Fleser silviu.fleser@upfr.ro +40.759.046.924
Arad Remus Negrila remus.negrila@upfr.ro +40.759.046.922
Bihor Daniel Topai daniel.topai@upfr.ro +40.743.769.223
Bistrita-Nasaud Bogdan Naghi bogdan.naghi@upfr.ro +40.759.046.911
Caras Severin Alexandru Albulescu alexandru.albulescu@upfr.ro

+40.749.097.867

Caras Severin Claudia Carpeanu claudia.carpeanu@upfr.ro +40.755.096.303
Cluj Bogdan Naghi bogdan.naghi@upfr.ro +40.759.046.911

Dolj Gabriel Popescu gabriel.popescu@upfr.ro +40.732.104.068
Gorj Gabriel Popescu gabriel.popescu@upfr.ro +40.732.104.068
Hunedoara Remus Negrila remus.negrila@upfr.ro +40.759.046.922
Maramures Daniel Pop daniel.pop@upfr.ro +40.735.085.262
Mehedinti Stela Constantinescu stela.constantinescu@upfr.ro +40.749.097.863
Olt Gabriel Popescu
gabriel.popescu@upfr.ro +40.732.104.068
Salaj Daniel Topai daniel.topai@upfr.ro +40.743.769.223
Timis Alexandru Albulescu alexandru.albulescu@upfr.ro +40.749.097.867
Timis Claudia Carpeanu claudia.carpeanu@upfr.ro +40.755.096.303
Sibiu Adrian Antonie adrian.antonie@upfr.ro +40.759.046.913
Sibiu Radu Otoiu radu.otoiu@upfr.ro +40.749.097.879
Valcea Bogdan Ruiu bogdan.ruiu@upfr.ro +40.755.096.300
Satu Mare Sorin Salajean sorin.salajean@upfr.ro

+40.755.096.302

Zona EST Coordonator Regional Manuel Chetran manuel.chetran@upfr.ro +40.759.046.914
Bacau Marius Agapi marius.agapi@upfr.ro +40.759.046.918
Brasov Nicusor Pamfile nicu.pamfile@upfr.ro +40.729.324.958
Brasov Zelenyak Lucia-Constanta lucia.zelenyak@upfr.ro +40.759.046.912
Braila Dorian Mocanu dorian.mocanu@upfr.ro +40.752.027.919
Buzau Florin Hristache florin.hristache@upfr.ro +40 748 167 628
Galati Dorian Mocanu dorian.mocanu@upfr.ro +40.752.027.919
Harghita Abraham Katalin abraham.katalin@upfr.ro +40.744.151.506
Iasi Artur Wagner artur.wagner@upfr.ro +40.759.046.910
Iasi Anca Mihaela Giciu anca.mihaela@upfr.ro +40.759.046.916
Mures Bogdan Bompa bogdan.bompa@upfr.ro +40.759.046.917
Neamt Marius Agapi marius.agapi@upfr.ro +40.759.046.918
Prahova Misu Floares misu.floares@upfr.ro +40.761.442.786
Tulcea Dorian Mocanu dorian.mocanu@upfr.ro +40.752.027.919
Vaslui Anca Mihaela Giciu anca.mihaela@upfr.ro +40.759.046.916
Vrancea Florin Hristache florin.hristache@upfr.ro

+40 748 167 628

________________________________________________________

 


Varianta pentru imprimanta

Trimite aceasta pagina pe e-mail