Contact

Localizare

Conturi bancare

BCR Pipera

IBAN RO92 RNCB 0070 1532 4925 0001
IBAN RO65 RNCB 0070 1532 4925 0002 (numai pentru plati aferente Copiei Private)

BRD Dorobanți

IBAN RO66 BRDE 445S V209 7120 4450
IBAN RO29 BRDE 445S V449 2415 4450 (numai pentru plati aferente Copiei Private)

BT, 1 Mai

IBAN RO59 BTRL 0480 1205 5516 70XX

Coordonatori Regionali

ZONA VEST

Iulian Ivancu Coordonator Regional
ZONA VEST

iulian.ivancu@upfr.ro

România, Zona Vest

+40.742.081.969

ZONA SUD

Marius Popescu Coordonator Regional
ZONA SUD

marius.popescu@upfr.ro

România, Zona Sud

+40.758.090.995

ZONA EST

Manuel Chetran Coordonator Regional
ZONA EST

manuel.chetran@upfr.ro

România, Zona Est

+40.759.046.914

Inspectori Teritoriali

Apăsați pe județ pentru afișare inspectori.

Zona Județ Inspector Mail Telefon
Zona Sud Argeș Aurel Nitu aurel.nitu@upfr.ro +40.759.046.916
Zona Sud București, Ilfov Nina Maraloiu nina.maraloiu@upfr.ro +40.725.926.817
Zona Sud București, Sector 1, Ilfov Bogdan Musteaţa bogdan.musteata@upfr.ro +40.759.046.915
Zona Sud București, Sector 2, Ilfov Mihail Nicolae Sandu mihail.sandu@upfr.ro +40.748.167.270
Zona Sud București, Sector 3, Ilfov Ionel Deacu ionel.deacu@upfr.ro +40.749.097.883
Zona Sud București, Sector 4, Ilfov Daniel Hentea daniel.hentea@upfr.ro +40.723.338.680
Zona Sud București, Sector 5, Ilfov Daniel Hentea daniel.hentea@upfr.ro +40.723.338.680
Zona Sud București, Sector 6, Ilfov Florin Georgescu florin.georgescu@upfr.ro +40.749.096.887
Zona Sud Călărași Mihail Nicolae Sandu mihail.sandu@upfr.ro +40.748.167.271
Zona Sud Constanța Claudia Bumbac claudia.bumbac@upfr.ro +40.759.046.920
Zona Sud Constanța Cristina Boboc cristina.boboc@upfr.ro +40.759.046.921
Zona Sud Dâmbovița Aurel Nitu aurel.nitu@upfr.ro +40.759.046.916
Zona Sud Giurgiu Florin Georgescu florin.georgescu@upfr.ro +40.749.096.887
Zona Sud Ialomița Ionel Deacu ionel.deacu@upfr.ro +40.749.097.883
Zona Sud Teleorman Florin Georgescu florin.georgescu@upfr.ro +40.749.096.887
Zona Vest Alba Silviu Fleşer silviu.fleser@upfr.ro +40.759.046.924
Zona Vest Arad Florin Andrica floriflorin.andrica@upfr.ro n.andrica@upfr.ro +40.759.046.923
Zona Vest Bihor Daniel Topai daniel.topai@upfr.ro +40.743.769.223
Zona Vest Bihor Mircea Chereji mircea.chereji@upfr.ro +40.759.046.913
Zona Vest Bistrița-Năsăud Bogdan Naghi bogdan.naghi@upfr.ro +40.759.046.911
Zona Vest Caraș-Severin Remus Negrilă remus.negrila@upfr.ro +40.759.046.922
Zona Vest Cluj Bogdan Naghi bogdan.naghi@upfr.ro +40.759.046.911
Zona Vest Dolj Gabriel Popescu gabriel.popescu@upfr.ro +40.732.104.068
Zona Vest Gorj Gabriel Popescu gabriel.popescu@upfr.ro +40.732.104.069
Zona Vest Hunedoara Remus Negrilă remus.negrila@upfr.ro +40.759.046.922
Zona Vest Maramureș Ionel Lupan ionel.lupan@upfr.ro +40.759.046.910
Zona Vest Mehedinți Silviu Fleşer silviu.fleser@upfr.ro +40.759.046.924
Zona Vest Olt Gabriel Popescu gabriel.popescu@upfr.ro +40.732.104.070
Zona Vest Sălaj Daniel Topai daniel.topai@upfr.ro +40.743.769.224
Zona Vest Sălaj Mircea Chereji mircea.chereji@upfr.ro +40.759.046.913
Zona Vest Satu Mare Sorin Sălăjean sorin.salajean@upfr.ro +40.755.096.302
Zona Vest Sibiu Adrian Antonie adrian.antonie@upfr.ro +40.757.421.294
Zona Vest Sibiu Radu Oţoiu radu.otoiu@upfr.ro +40.749.097.879
Zona Vest Timiș Alexandru Albulescu alexandru.albulescu@upfr.ro +40.749.097.867
Zona Vest Timiș Claudia Cârpeanu claudia.carpeanu@upfr.ro +40.755.096.303
Zona Vest Vâlcea Sorin Mateescu sorin.mateescu@upfr.ro +40.755.096.300
Zona Est Bacău Marius Agapi marius.agapi@upfr.ro +40.759.046.918
Zona Est Botoșani Stefan Pojar stefan.pojar@upfr.ro +40.759.046.919
Zona Est Brăila Dorian Mocanu dorian.mocanu@upfr.ro +40.752.027.919
Zona Est Brașov Nicuşor Pamfile nicu.pamfile@upfr.ro +40.749.097.863
Zona Est Brașov Adina Gabor adina.gabor@upfr.ro +40.759.046.912
Zona Est Buzău Florin Hristache florin.hristache@upfr.ro +40.748.167.628
Zona Est Covasna Nicuşor Pamfile nicu.pamfile@upfr.ro +40.749.097.863
Zona Est Galați Dorian Mocanu dorian.mocanu@upfr.ro +40.752.027.919
Zona Est Harghita Abraham Katalin abraham.katalin@upfr.ro +40.744.151.506
Zona Est Iași Dorian Mocanu dorian.mocanu@upfr.ro +40.752.027.919
Zona Est Iași Marius Agapi marius.agapi@upfr.ro +40.759.046.918
Zona Est Mureș Bogdan Bompa bogdan.bompa@upfr.ro +40.759.046.917
Zona Est Neamț Marius Agapi marius.agapi@upfr.ro +40.759.046.918
Zona Est Prahova Mişu Floareş misu.floares@upfr.ro +40.761.442.786
Zona Est Suceava Stefan Pojar stefan.pojar@upfr.ro +40.759.046.919
Zona Est Tulcea Dorian Mocanu dorian.mocanu@upfr.ro +40.752.027.919
Zona Est Vaslui Stefan Pojar stefan.pojar@upfr.ro +40.759.046.919
Zona Est Vrancea Florin Hristache florin.hristache@upfr.ro +40.748.167.628