Contact


Conturi bancare

BCR Pipera

IBAN RO92 RNCB 0070 1532 4925 0001
IBAN RO65 RNCB 0070 1532 4925 0002 (numai pentru plati aferente Copiei Private)

BRD Dorobanți

IBAN RO66 BRDE 445S V209 7120 4450
IBAN RO29 BRDE 445S V449 2415 4450 (numai pentru plati aferente Copiei Private)

BT, 1 Mai

IBAN RO59 BTRL 0480 1205 5516 70XX

Inspectori Teritoriali

Apăsați pe județ pentru afișare inspectori.

Zona Județ Inspector Mail Telefon
Zona București București, Ilfov Nina Maraloiu nina.maraloiu@upfr.ro +40.725.926.817
Zona București București, Sector 1, Ilfov Bogdan Musteaţa bogdan.musteata@upfr.ro +40.759.046.915
Zona București București, Sector 2, Ilfov Mihail Nicolae Sandu mihail.sandu@upfr.ro +40.748.167.270
Zona București București, Sector 3, Ilfov Ionel Deacu ionel.deacu@upfr.ro +40.749.097.883
Zona București București, Sector 4, Ilfov Daniel Hentea daniel.hentea@upfr.ro +40.723.338.680
Zona București București, Sector 5, Ilfov Daniel Hentea daniel.hentea@upfr.ro +40.723.338.680
Zona București București, Sector 6, Ilfov Florin Georgescu florin.georgescu@upfr.ro +40.749.096.887
Zona București Călărași Mihail Nicolae Sandu mihail.sandu@upfr.ro +40.748.167.271
Zona București Giurgiu Florin Georgescu florin.georgescu@upfr.ro +40.749.096.887
Zona București Ialomița Ionel Deacu ionel.deacu@upfr.ro +40.749.097.883
Zona București Teleorman Florin Georgescu florin.georgescu@upfr.ro +40.749.096.887
Zona Sud Argeș Aurel Nițu aurel.nitu@upfr.ro +40.759.046.916
Zona Sud Dâmbovița Aurel Nițu aurel.nitu@upfr.ro +40.759.046.916
Zona Sud Caraș-Severin Remus Negrilă remus.negrila@upfr.ro +40.759.046.922
Zona Sud Constanța Claudia Bumbac claudia.bumbac@upfr.ro +40.759.046.920
Zona Sud Constanța Cristina Boboc href="mailto:cristina.boboc@upfr.ro">cristina.boboc@upfr.ro +40.759.046.921
Zona Sud Dolj Gabriel Popescu gabriel.popescu@upfr.ro +40.732.104.068
Zona Sud Gorj Cornel Patrulescu cornel.patrulescu@upfr.ro +40.757.069.693"
Zona Sud Hunedoara Remus Negrilă remus.negrila@upfr.ro +40.759.046.922
Zona Sud Mehedinți Cornel Patrulescu cornel.patrulescu@upfr.ro +40.757.069.693"
Zona Sud Olt Gabriel Popescu gabriel.popescu@upfr.ro +40.732.104.070
Zona Sud Sibiu Adrian Antonie adrian.antonie@upfr.ro +40.757.421.294
Zona Sud Sibiu Radu Oţoiu radu.otoiu@upfr.ro +40.749.097.879
Zona Sud Timiș Alexandru Albulescu alexandru.albulescu@upfr.ro +40.749.097.867
Zona Sud Timiș Claudia Cârpeanu claudia.carpeanu@upfr.ro +40.755.096.303
Zona Sud Vâlcea Sorin Mateescu sorin.mateescu@upfr.ro +40.755.096.300
Zona Vest Alba Silviu Fleşer silviu.fleser@upfr.ro +40.759.046.924
Zona Vest Arad Florin Andrica floriflorin.andrica@upfr.ro n.andrica@upfr.ro +40.759.046.923
Zona Vest Bihor Daniel Topai daniel.topai@upfr.ro +40.743.769.223
Zona Vest Bihor Mircea Chereji mircea.chereji@upfr.ro +40.759.046.913
Zona Vest Bistrița-Năsăud Ioan Rednic ioan.rednic@upfr.ro +40.757.091.004
Zona Vest Cluj Ioan Rednic ioan.rednic@upfr.ro +40.757.091.004
Zona Vest Maramureș Ionel Lupan ionel.lupan@upfr.ro +40.759.046.910
Zona Vest Mureș Bogdan Bompa bogdan.bompa@upfr.ro +40.759.046.917
Zona Vest Sălaj Daniel Topai daniel.topai@upfr.ro +40.743.769.224
Zona Vest Sălaj Mircea Chereji mircea.chereji@upfr.ro +40.759.046.913
Zona Vest Satu Mare Sorin Sălăjean sorin.salajean@upfr.ro +40.755.096.302
Zona Est Bacău Marius Agapi marius.agapi@upfr.ro +40.759.046.918
Zona Est Botoșani Stefan Pojar stefan.pojar@upfr.ro +40.759.046.919
Zona Est Brăila Dorian Mocanu dorian.mocanu@upfr.ro +40.752.027.919
Zona Est Brașov Nicuşor Pamfile nicu.pamfile@upfr.ro +40.749.097.863
Zona Est Brașov Adina Gabor adina.gabor@upfr.ro +40.759.046.912
Zona Est Buzău Florin Hristache florin.hristache@upfr.ro +40.748.167.628
Zona Est Covasna Nicuşor Pamfile nicu.pamfile@upfr.ro +40.749.097.863
Zona Est Galați Dorian Mocanu dorian.mocanu@upfr.ro +40.752.027.919
Zona Est Harghita Abraham Katalin abraham.katalin@upfr.ro +40.744.151.506
Zona Est Iași Dorian Mocanu dorian.mocanu@upfr.ro +40.752.027.919
Zona Est Iași Marius Agapi marius.agapi@upfr.ro +40.759.046.918
Zona Est Neamț Marius Agapi marius.agapi@upfr.ro +40.759.046.918
Zona Est Prahova Mişu Floareş misu.floares@upfr.ro +40.761.442.786
Zona Est Suceava Stefan Pojar stefan.pojar@upfr.ro +40.759.046.919
Zona Est Tulcea Dorian Mocanu dorian.mocanu@upfr.ro +40.752.027.919
Zona Est Vaslui Stefan Pojar stefan.pojar@upfr.ro +40.759.046.919
Zona Est Vrancea Florin Hristache florin.hristache@upfr.ro +40.748.167.628

Coordonatori Regionali

ZONA VEST

Bogdan Naghi Coordonator Regional
ZONA VEST

bogdan.naghi@upfr.ro

România, Zona Vest

+40.759.046.911

ZONA SUD

Iulian Ivancu Coordonator Regional
ZONA SUD

iulian.ivancu@upfr.ro

România, Zona Sud

+40.742.081.969

ZONA BUCURESTI

Marius Popescu Coordonator Regional
ZONA BUCURESTI

marius.popescu@upfr.ro

România, Zona Bucuresti

+40.758.090.995

ZONA EST

Manuel Chetran Coordonator Regional
ZONA EST

manuel.chetran@upfr.ro

România, Zona Est

+40.759.046.914