Contact


Conturi bancare

BCR Pipera

IBAN RO92 RNCB 0070 1532 4925 0001
IBAN RO65 RNCB 0070 1532 4925 0002 (numai pentru plati aferente Copiei Private)

BT, 1 Mai

IBAN RO59 BTRL 0480 1205 5516 70XX

Inspectori Teritoriali

Apăsați pe județ pentru afișare inspectori.

Zona Județ Inspector Mail Telefon
Regiunea București București, Ilfov Nina Maraloiu nina.maraloiu@upfr.ro +40.725.926.817
Regiunea București București, Sector 1, Ilfov Bogdan Musteaţa bogdan.musteata@upfr.ro +40.759.046.915
Regiunea București București, Sector 2, Ilfov Mihail Nicolae Sandu mihail.sandu@upfr.ro +40.748.167.270
Regiunea București București, Sector 3, Ilfov Ionel Deacu ionel.deacu@upfr.ro +40.749.097.883
Regiunea București București, Sector 4, Ilfov George Vija george.vija@upfr.ro +40.757.091.004
Regiunea București București, Sector 5, Ilfov George Vija george.vija@upfr.ro +40.757.091.004
Regiunea București București, Sector 6, Ilfov Florin Georgescu florin.georgescu@upfr.ro +40.749.096.887
Regiunea București Călărași Mihail Nicolae Sandu mihail.sandu@upfr.ro +40.748.167.271
Regiunea București Giurgiu Florin Georgescu florin.georgescu@upfr.ro +40.749.096.887
Regiunea București Ialomița Ionel Deacu ionel.deacu@upfr.ro +40.749.097.883
Regiunea București Teleorman Florin Georgescu florin.georgescu@upfr.ro +40.749.096.887
Regiunea Sud Argeș Aurel Nițu aurel.nitu@upfr.ro +40.759.046.916
Regiunea Sud Dâmbovița Aurel Nițu aurel.nitu@upfr.ro +40.759.046.916
Regiunea Sud Caraș-Severin Remus Negrilă remus.negrila@upfr.ro +40.759.046.922
Regiunea Sud Constanța Claudia Bumbac claudia.bumbac@upfr.ro +40.759.046.920
Regiunea Sud Constanța Cristina Boboc cristina.boboc@upfr.ro +40.759.046.921
Regiunea Sud Dolj Gabriel Popescu gabriel.popescu@upfr.ro +40.732.104.068
Regiunea Sud Gorj Cornel Pătrulescu cornel.patrulescu@upfr.ro +40.757.069.693
Regiunea Sud Hunedoara Remus Negrilă remus.negrila@upfr.ro +40.759.046.922
Regiunea Sud Mehedinți Cornel Patrulescu cornel.patrulescu@upfr.ro +40.757.069.693"
Regiunea Sud Olt Gabriel Popescu gabriel.popescu@upfr.ro +40.732.104.070
Regiunea Sud Sibiu Adrian Antonie adrian.antonie@upfr.ro +40.757.421.294
Regiunea Sud Sibiu Radu Oţoiu radu.otoiu@upfr.ro +40.749.097.879
Regiunea Sud Timiș Alexandru Albulescu alexandru.albulescu@upfr.ro +40.749.097.867
Regiunea Sud Timiș Claudia Cârpeanu claudia.carpeanu@upfr.ro +40.755.096.303
Regiunea Sud Vâlcea Sorin Mateescu sorin.mateescu@upfr.ro +40.755.096.300
Regiunea Vest Alba Cătălin Sîrbu catalin.sirbu@upfr.ro +40.759.046.924
Regiunea Vest Arad Florin Andrica floriflorin.andrica@upfr.ro n.andrica@upfr.ro +40.759.046.923
Regiunea Vest Bihor Daniel Topai daniel.topai@upfr.ro +40.743.769.223
Regiunea Vest Bihor Mircea Chereji mircea.chereji@upfr.ro +40.759.046.913
Regiunea Vest Bistrița-Năsăud Cristian Petran cristian.petran@upfr.ro +40.757.029.272
Regiunea Vest Cluj Cristian Petran cristian.petran@upfr.ro +40.757.029.272
Regiunea Vest Maramureș Ionel Lupan ionel.lupan@upfr.ro +40.759.046.910
Regiunea Vest Mureș Bogdan Bompa bogdan.bompa@upfr.ro +40.759.046.917
Regiunea Vest Sălaj Daniel Topai daniel.topai@upfr.ro +40.743.769.224
Regiunea Vest Sălaj Mircea Chereji mircea.chereji@upfr.ro +40.759.046.913
Regiunea Vest Satu Mare Sorin Sălăjean sorin.salajean@upfr.ro +40.755.096.302
Regiunea Est Bacău Marius Agapi marius.agapi@upfr.ro +40.759.046.918
Regiunea Est Botoșani Stefan Pojar stefan.pojar@upfr.ro +40.759.046.919
Regiunea Est Brăila Dorian Mocanu dorian.mocanu@upfr.ro +40.752.027.919
Regiunea Est Brașov Nicuşor Pamfile nicu.pamfile@upfr.ro +40.749.097.863
Regiunea Est Brașov Adina Gabor adina.gabor@upfr.ro +40.759.046.912
Regiunea Est Buzău Florin Hristache florin.hristache@upfr.ro +40.748.167.628
Regiunea Est Covasna Nicuşor Pamfile nicu.pamfile@upfr.ro +40.749.097.863
Regiunea Est Galați Dorian Mocanu dorian.mocanu@upfr.ro +40.752.027.919
Regiunea Est Harghita Abraham Katalin abraham.katalin@upfr.ro +40.744.151.506
Regiunea Est Iași Aurel Stanicz aurel.stanicz@upfr.ro +40.757.100.550
Regiunea Est Neamț Marius Agapi marius.agapi@upfr.ro +40.759.046.918
Regiunea Est Prahova Mişu Floareş misu.floares@upfr.ro +40.761.442.786
Regiunea Est Suceava Stefan Pojar stefan.pojar@upfr.ro +40.759.046.919
Regiunea Est Tulcea Dorian Mocanu dorian.mocanu@upfr.ro +40.752.027.919
Regiunea Est Vaslui Stefan Pojar stefan.pojar@upfr.ro +40.759.046.919
Regiunea Est Vrancea Florin Hristache florin.hristache@upfr.ro +40.748.167.628

Coordonatori Regionali

REGIUNEA VEST

Bogdan Naghi Coordonator Regional
REGIUNEA VEST

bogdan.naghi@upfr.ro

România, Regiunea Vest

+40.759.046.911

REGIUNEA SUD

Iulian Ivancu Coordonator Regional
REGIUNEA SUD

iulian.ivancu@upfr.ro

România, Regiunea Sud

+40.742.081.969

REGIUNEA BUCURESTI

Marius Popescu Coordonator Regional
REGIUNEA BUCURESTI

marius.popescu@upfr.ro

România, Regiunea Bucuresti

+40.758.090.995

REGIUNEA EST

Manuel Chetran Coordonator Regional
REGIUNEA EST

manuel.chetran@upfr.ro

România, Regiunea Est

+40.759.046.914